MiNT RSSNezaradené

Gears of War: Kooperácia E-Day pre 4 hráčov sa bude cítiť ako skupina…

"Naše príbehy sú takmer vždy o štvorčlennom tíme, však?".Už je to dávno, čo a Ozubené kolesá kampaň podporovala kooperáciu štyroch hráčov. Pätnásť rokov v skutočnosti s Gears of War 3 zostáva prvým a posledným záznamom v sérii, ktorý ho ponúka.Nedávno…

„Naše príbehy sú takmer vždy o štvorčlennom tíme, však?“.

Už je to dávno, čo a Ozubené kolesá kampaň podporovala kooperáciu štyroch hráčov. Pätnásť rokov v skutočnosti s Gears of War 3 zostáva prvým a posledným záznamom v sérii, ktorý ho ponúka.

Nedávno tím o GamesRadar+ hovoril s Mattom Searcym z The Coalition o technických výzvach, ktoré sú s tým spojené, a o tom, prečo prinášať kooperáciu pre štyroch hráčov Gears of War: E-Day cíti sa ako správny krok:

Prečítajte si celý článok na purexbox.com

Prev Next
No Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *