„Naše príbehy sú takmer vždy o štvorčlennom tíme, však?“.
Už je to dávno, čo a Ozubené kolesá kampaň podporovala kooperáciu štyroch hráčov. Pätnásť rokov v skutočnosti s Gears of War 3 zostáva prvým a posledným záznamom v sérii, ktorý ho ponúka.
Nedávno tím o GamesRadar+ hovoril s Mattom Searcym z The Coalition o technických výzvach, ktoré sú s tým spojené, a o tom, prečo prinášať kooperáciu pre štyroch hráčov Gears of War: E-Day cíti sa ako správny krok:
Prečítajte si celý článok na purexbox.com

No Comments