Dokončenie je plánované na marec 2029.
Nintendo oznámila buduje novú výskumnú a vývojovú základňu v japonskom Kjóte, oficiálne nazývanú „Centrum technologického rozvoja“.
Spoločnosť uvádza, že nová budova „bude slúžiť ako nová výskumná a vývojová základňa pre softvér a hardvér spoločnosti Nintendo“, pričom jej dokončenie je v súčasnosti plánované na marec 2029. Pozemky potrebné pre novú budovu už predtým získala od mesta Kjóto v roku 2022 po oficiálnom procese návrhu, ktorý sa začal v roku 2021.
Prečítajte si celý článok na nintendolife.com
No Comments