MiNT RSSNezaradené

Šéf Bungie odišiel po „významnom“ prepúšťaní v Sony Studio

Bývalý guerillový veterán vystupuje hore.Šéf Bungie Justin Truman je vonku, po potvrdilo to washingtonské štúdio dnes prepúšťa „značný“ počet zamestnancov.Celkový počet strát pracovných miest nebol zverejnený, no podľa odhadov ho má až 400 zamestnancov, čo je zhruba polovica tímu.Prečítajte si…

Bývalý guerillový veterán vystupuje hore.

Šéf Bungie Justin Truman je vonku, po potvrdilo to washingtonské štúdio dnes prepúšťa „značný“ počet zamestnancov.

Celkový počet strát pracovných miest nebol zverejnený, no podľa odhadov ho má až 400 zamestnancov, čo je zhruba polovica tímu.

Prečítajte si celý článok na pushsquare.com

Prev Next
No Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *