Hneď ako som videl toho Kvetinového frajera na začiatku Deltarune Kapitola 5, len som vedel, že nemá nič dobré. No, to samozrejme závisí od toho, kde stojíte, ale bolo jasné, že sa schyľuje k boju s bossom, ktorý má dosť epické rozmery.
Hneď ako som videl toho Kvetinového frajera na začiatku Deltarune Kapitola 5, len som vedel, že nemá nič dobré. No, to samozrejme závisí od toho, kde stojíte, ale bolo jasné, že sa schyľuje k boju s bossom, ktorý má dosť epické rozmery.
No Comments