Vojna šedej zóny sa klasifikuje ako prvá hra PvE, ale má tiež veľa „jemností“ vymenených medzi hráčmi. Sú úplne skvelé, keď sa odohrávajú v oblastiach s vysokou premávkou, ako je napríklad budova ústredia Fort Narith, ale keďže počet hráčov prudko stúpa. náplasť 0.4.0, okolo bojových stanovíšť (COP) sa vytvoril nepríjemný, umelý tok PvP.

No Comments